Veterinární klinika ANVET

604 413 213

Hills - Hill's Can. PD K/D Kidney + Mobility Dry

12 kg
2 100 Kč
bez DPH: 1 826,09 Kč
ks
Koupit

Doporučeno pro:
podporu metabolismu kloubů v případech osteoartritidy u dospělých psů A SOUČASNÉHO chronického onemocnění ledvin (všechna stádia IRIS)

renální formu leishmaniózy

rané stádium srdeční poruchy

Nedoporučuje se pro:

štěňata

březí nebo kojící feny

psy s hyperlipidémií nebo pankreatitidou, pankreatitidou v anamnéze nebo se zvýšeným rizikem pankreatitidy

Doplňující informace

Je klinicky prokázáno,8 že pokud pes dostává k/dTM+Mobility Canine v počátečním stádiu onemocnění ledvin, může krmivo zabránit zhoršení onemocnění.

Je prokázáno,8 že psi s onemocněním ledvin dostávající k/dTM+Mobility Canine vykazují výrazně méně klinických příznaků a přežívají dvakrát déle.

Je klinicky prokázáno,8 že psům se ztuhlými klouby pomáhá za pouhých 21 dní lépe chodit, běhat, hrát si a překonávat schody.

Je klinicky prokázáno, že u starších psů podporuje vitalitu a bdělost.

Složení:
 pivovarská rýže, kukuřice, lněné semínko, živočišný tuk, sušená řepná dužina, proteinový hydrolyzát, sušená celá vejce, hrachová bílkovina, rybí tuk, sójový olej, minerální látky, L-karnitin, vitamíny, hydrolyzát chrupavky (zdroj chondroitin sulfátu), stopové prvky, hydrolyzát ze skořápek korýšů (zdroj glukosaminu) a beta-karoten. S přirozenými antioxidanty (směs tokoferolů).

Váš prohlížeč je zastaralý a není podporován!Aktualizujte svůj prohlížeč na aktuální verzi. (např. MS Edge, Chrome, Firefox, ...)

ANVET - Veterinární klinika
MVDr. Alena Ansorgová
Meduňková 9
621 00, Brno - Ivanovice
603 780 480
klinika@anvet.cz